Mail til tirsdagsdamerne:
Tirsdagsdamerne5700@gmail.com

Bestyrelsen for Tirsdagsdamerne

Charlotte Andersen

Charlotte Andersen

Formand - medlem af bestyrelsen siden 2011

Mobil: +45 53 64 70 11
charlottea5881@gmail.com

Marianne Jensen

Marianne Jensen

Næstformand - medlem af bestyrelsen siden 2013

Tlf. +45 20 45 13 30
marianne@nima-reklame.dk

Dodée Gram

Dodée Gram

Kasserer - medlem af bestyrelsen siden 2012

Tlf. +45 28 51 55 61
dodeegram@outlook,dk

Susanne Pedersen

Susanne Pedersen

Bestyrelsesmedlem - medlem af bestyrelsen siden 2012

Tlf. +45 24 26 44 81
Susanne.midtervej@outlook.dk

Inger Olsen

Inger Olsen

Bestyrelsesmedlem - medlem af bestyrelsen siden 2013

Mobil: +45 28 35 79 49
inger@s-o-textil.dk

Ulla Elmelund

Ulla Elmelund

Bestyrelsesmedlem - medlem af bestyrelsen siden 2017

Mobil: +45 23 31 52 50
ulla5700@gmail.com

Anne Louise Jørgensen

Anne Louise Jørgensen

Bestyrelsessuppleant - siden 2016

Tlf. +45 21 78 95 03
anne_louise400@hotmail.com

Tina Valentin

Tina Valentin

Bestyrelsessuppleant - siden 2019

+45 51 54 58 07
tina.valentin@svendborg.dk

Vedtægter for Tirsdagsdamerne

Klik her for at åbne filen med Tirsdagsdamernes vedtæger:

Vedtægter for tirsdagsdamerne i Svendborg Golf Klub

Bestyrelsestur september 2020 til Rømø

Bestyrelsen Pink Cup 2015-2016